Chwałków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
17 663 m2
Cena za m2
14,72 PLN
Cena
260 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Szerokość działki (mb.)
250
Długość działki (mb.)
75
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
Procent możliwej zabudowy
30
Liczba możliwych kondygnacji
2

Opis nieruchomości

Działka w części budowlana - ok 700 m2 wraz ze swoim lasem, teren zielony o powierzchni ok 1,7 ha. Tuż przy jednym z kamieniołomów u podnóża masywu Ślęży. Z wyjściem na szlaki.

Na 700 metrach kwadratowych można zabudować wraz z podjazdami tarasami ect. 30% tj. ok 210 m2. Resztę należy traktować jako rekreację lub można realizować szkółkarstwo, sadownictwo, zbiorniki wodne.

Zgodnie z zapisami miejscowego planu teren MN przeznaczony jest na cele zabudowy mieszkaniowej o charakterze jednorodzinnym.

Na obszarach MN dopuszcza się lokalizację obiektów o następujących parametrach:
Wysokość – maksymalnie 1,5 kondygnacji naziemnej, tj., parter oraz poddasze użytkowe, przy czym wysokość liczona od poziomu istniejącego terenu w strefie wejściowej do poziomu okapu dachu winna zawierać się w przedziale pomiędzy 3,0m a 4,5m

Dachy projektować strome, kalenicowe o symetrycznym nachyleniu połaci i kącie 40 – 45 st. Dopuszczalne dachy mansardowe, lukarny, ścięcia naczółków, itp.

Parametry dodatkowe

  • Prąd: W drodze
  • : Miejska w drodze

Mapa

Kontakt

Maciej Kurnicki

Maciej Kurnicki

Właściciel

Telefon:
+48 602 375 107
E-mail:
mkurnicki@novitasgroup.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Maciej Kurnicki Agencja Novitas dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest dzialki-budowlane.com.pl z siedzibą przy Objazdowa 29, 54-513 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkurnicki@novitasgroup.pl… czytaj więcej