Wrocław

Osiniec, ul. Osiniecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
1 342 m2
Cena za m2
120 PLN
Cena
161 040 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trójkąt
Szerokość działki (mb.)
53
Długość działki (mb.)
75
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny usług, Tereny obiektów i urządzeń infrastruktury inżynieryjnej, Tereny wielofunkcyjne

Opis nieruchomości

Działka we Wrocławiu z przeznaczeniem pod drogi klasy głównej oraz rezerwę komunikacyjną. Aktualnie w rękach prywatnych na sprzedaż na wolnym rynku dla osoby, która potrafiła wykorzystać wartość nieruchomości.

120 zł za m2 - powierzchnia 1342 m2, w kształcie trójkąta. Prąd + woda + gaz w drodze asfaltowej przed działką.

Teren ustala się jako obszar przeznaczony na cele publiczne.
Dla terenu 1KDGP ustala się przeznaczenie: ulice, urządzenia telekomunikacyjne, wody powierzchniowe. Na terenie obowiązują następujące ustalenia dotyczące zagospodarowania terenu: obowiązuje ulica klasy głównej ruchu przyspieszonego, obowiązuje co najmniej jednostronny chodnik, ścieżka rowerowa, zieleń przyuliczna.
Wyznacza się teren przeznaczony na rezerwę komunikacji, oznaczony na rysunku planu symbolem KS jako możliwość połączenia osiedla z zewnętrznym układem komunikacyjnym. Na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem KS zakazuje się lokalizacji stacji benzynowej.

Parametry dodatkowe

  • Prąd: W drodze
  • : Miejska w drodze
  • Gaz: W drodze

Mapa

Kontakt

Maciej Kurnicki

Maciej Kurnicki

Właściciel

Mobile:
+48 602 375 107
Email:
mkurnicki@novitasgroup.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Maciej Kurnicki Agencja Novitas dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest dzialki-budowlane.com.pl z siedzibą przy Objazdowa 29, 54-513 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkurnicki@novitasgroup.pl… czytaj więcej