Smolec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
5 927 m2
Cena za m2
236,21 PLN
Cena
1 399 999 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
30
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług
Liczba możliwych kondygnacji
3

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Starym Smolcu wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. Położona w obrębie uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pozwalającego na dowolną formę zabudowy jednorodzinnej.

Na terenie obowiązuje "stary plan" z '96 roku, dzięki któremu można realizować m.in. zabudowę szeregową.
Rozdział 2 Przeznaczenie i warunki zagospodarowania terenów par. 4 ust. 2: w obrębie terenów zainwestowania wiejskiego dopuszcza się lokalizację zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej i usługowej, nieuciążliwej produkcji i magazynowo-składowej oraz zainwestowania służącego celom publicznym, w tym związanego z gospodarką komunalną.
Na terenie zabudowy mieszkaniowej dopuszcza się obiekty o wys. 1 - 3 kondygnacji z ewentualną realizacją ostatniej kondygnacji na poddaszu, dach stromy.

Można kupować etapami po dwie 10 arowe działki.

Mapa

Kontakt

Maciej Kurnicki

Maciej Kurnicki

Właściciel

Mobile:
+48 602 375 107
Email:
mkurnicki@novitasgroup.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Maciej Kurnicki Agencja Novitas dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest dzialki-budowlane.com.pl z siedzibą przy Objazdowa 29, 54-513 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkurnicki@novitasgroup.pl… czytaj więcej