Międzylesie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
849,38 PLN
Powierzchnia
1 766 m2
Powierzchnia użytkowa
1 666 m2
Powierzchnia działki
30 200 m2
Ogród
Tak
Rok budowy
1929
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
34
Stan budynku
Do adaptacji
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Zespół budynków aktualnie przystosowywany do przyjmowania gości w pobliżu Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Dworek składa się z trzech budynków:

I. Główny ok 800 m2, 3 kondygnacje naziemne + ok 190 metrów podpiwniczenia. Zaplanowano w nim ok 24 pokoi z łazienkami, recepcję, salę / jadalnię, kuchnię, sanitariaty ogólnodostępne.

II. Budynek hotelowy ok 395 m2, 3 kondygnacje naziemne. Możliwość zmieszczenia dodatkowych 16 pokoi liczonych po 25 metrów każdy.

III. Budynek aktualnie gospodarczy z całkowicie otwartą przestrzenią + wysokie poddasze. Na dole wylana posadzka możliwość zrobienia sali balowej o pow. ok 290 m2. Na poddaszu drugie 290 m. kw. na ewentualne dodatkowe pokoje lub wykorzystanie gospodarcze.

Teren w koło jest generalnie płaski, miejscami z lekkim nachyleniem. Całkowita powierzchnia to 2,3 ha przez którą przepływa rzeka, co daje możliwości bajkowej aranżacji.

Na całym terenie tj. 2,3 ha obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod usługi turystyki, agroturystyki, usługi nieuciążliwe ale także zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza.

Cena netto, należy doliczyć VAT. Cena nieruchomości = wartości gruntu w tym rejonie z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (!)

Parametry dodatkowe

  • Prąd: Tak
  • Siła: Tak
  • : Miejska na działce

Mapa

Kontakt

Maciej Kurnicki

Maciej Kurnicki

Właściciel

Mobile:
+48 602 375 107
Email:
mkurnicki@novitasgroup.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Maciej Kurnicki Agencja Novitas dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest dzialki-budowlane.com.pl z siedzibą przy Objazdowa 29, 54-513 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkurnicki@novitasgroup.pl… czytaj więcej